Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Zmiany W Fanart


Kronk

Ankieta  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wprowadzeniem tych zmian?

    • Tak
      13
    • Nie
      1
    • Nie mam zdania.
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

1.Wpadłem na pewien pomysł , który ułatwi komentowanie oraz przeglądanie galerii.

Chodzi mi o subforum w dziale FanArt - Galerie.

 

Zalety wprowadzenia tego Podforum:

-Przeglądanie galerii , które na głównej stronie FanArt często odlatują na dalekie strony.

-Bieżące komentowanie nowych prac forumowiczów.

-Komfort w poruszaniu się po dziale.

 

 

2.Wrzucenie FanART - Animacje do Tutoriale jako podforum .

Nie sądzę , żeby było potrzebne osobne subforum.

 

Po zastosowaniu tych zmian subfora wyglądały by tak:

Nampc.png

 

Na stronie głównej znajdowały by się :

-Dyskusje na temat programów graficznych

-Zamówienie

-Wiersze oraz inne formy inwencji twórczej użytkowników

 

To tyle.

Pozdrawiam Kronk

Weteran
Opublikowano
przez to spadają one na 2 stronę.

To tak trudno kliknac jeden przycisk... aby wejsc na druga strone?...

 

@topic

Ja dam na nie mam zdania :> bo szczerze lata mi to

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano
jesli powstalby taki dzial to do czego sluzyl by ogolny dzial fan artu ??

 

Wydaje mi się, że ogólny dział był by do zleceń, pomocy itp...

Opublikowano

Bardziej na nie, ale nie mam zdania. :x

Nie jest to bardzo potrzebne,w Fan'Artcie nie ma az tak sporo

tematow zeby wyszukiwac galeri.

 

To tak trudno kliknac jeden przycisk... aby wejsc na druga strone?...

w polowie sie tu zgodze^^

; )

Opublikowano

jesli powstalby taki dzial to do czego sluzyl by ogolny dzial fan artu ??

Służyłby do dyskusji , podawania zleceń oraz wszelkich innych części artystycznych niż Grafika.

Ktoś sądził , że nie warto robić odrębnego działu.

Wg mnie warto. Nie chodzi o klikanie przycisku , ale o bieżące komentowanie galerii.

Ktoś wstawi prace , która spadnie na entą stronę i nie doczeka się jej ocenienia.

Oprócz tego byłby dużo większy komfort oraz swoboda w przeglądaniu galerii.

Weteran
Opublikowano
nie doczeka się jej ocenienia

To moze ...

moze co 24h robic refresh ^^

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

To moze ...

moze co 24h robic refresh ^^

 

 

taaa a wtedy byloby tak ze 20 postow podrzad jednego autora ^^^

 

 

 

 

@topic

 

pomysl rozwazymy i damy odpowiedz wkrotce ;] ale poki co chce znac zapotrzebowanie na to poprzez ankiete

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Za zgodą Dudsonowej , zrobię taki temat + ankieta w FanArt.

Wielu użytkowników FanArt nie ma 250 postów i nie może wyrazić swej opini.

Opublikowano

Jestem jak najbardziej na Tak gdyż w końcu każdy będzie miał szybo ocenioną pracę bo nie będzie trzeba szukać jego galerii i użytkownicy nie będą musieli nabijać sobie postów w galerii refreshami ;;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Weteran
Opublikowano
taaa a wtedy byloby tak ze 20 postow podrzad jednego autora ^^^

Juz sa tematy z zleceniami pod 10ref :^^

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

W FanArt - Wszyscy na TAK

w Sugestiach - 10 na 1.

Sądzę , że to wystarczy . Czekam na decyzję administratora.

Opublikowano

W FanArt - Wszyscy na TAK

w Sugestiach - 10 na 1.

Sądzę , że to wystarczy . Czekam na decyzję administratora.

 

 

 

za malo glosow + dostales zgode admina by umieszczac tam taki temat ? lub gm'a ?? ty razem puszcze to plazem...

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Gość Mounthains
Opublikowano

Dobra. Większość pewnie tamtego tematu w fanarcie nie czyta, więc napisze tutaj.

 

 

Padła propozycja, aby stworzyć dział "Pojedynki Graficzne" -> Ten pomysł mi w ogóle nie przypadł do gustu. Powodem jest to, że jest mało grafików udzielających się w fanarcie. Więc wasz pomysł troszkę zmodyfikowałem.

 

Ostatnio zauważyłem, że mamy sporo talentów od dissów. Może by także dodać takie pojedynki? Na pewno wzrośnie zainteresowanie ludzi z pogaduszek ^^.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dobra. Większość pewnie tamtego tematu w fanarcie nie czyta, więc napisze tutaj.

 

 

Padła propozycja, aby stworzyć dział "Pojedynki Graficzne" -> Ten pomysł mi w ogóle nie przypadł do gustu. Powodem jest to, że jest mało grafików udzielających się w fanarcie. Więc wasz pomysł troszkę zmodyfikowałem.

 

Ostatnio zauważyłem, że mamy sporo talentów od dissów. Może by także dodać takie pojedynki? Na pewno wzrośnie zainteresowanie ludzi z pogaduszek ^^.

 

Pozdrawiam.

Powtórzę to co napisałem w FanArt. Dla mnie to bardzo dobry pomysł. Po co " Pojedynki Graficzne" jak mogą być same " Pojedynki " .

I tam można by było podzielić je na kilka kategorii . Np diss , sygnatury itp.

Wtedy było by rzeczywiście dużo większe zainteresowanie w dziale.

Opublikowano

Miałem już kiedyś taki pomysł...

żeby był dział:

-zlecenia

-galerie

-tut

 

ale nie zgodzili się ponieważ fanart to nie dział o cheatach,botach itp...

X


by Me.

Opublikowano

Miałem już kiedyś taki pomysł...

żeby był dział:

-zlecenia

-galerie

-tut

 

ale nie zgodzili się ponieważ fanart to nie dział o cheatach,botach itp...

Po co zlecenia ?

Niech zostaną w ogólnym.

Gość Mounthains
Opublikowano

Galerie
Animacje
Pojedynki

 

Tylko to. Nic więcej. :)

Gość Mounthains
Opublikowano

Działy zostały utworzone. Zamykam ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...